Prekių grąžinimo sąlygos

Grąžinimo instrukcijos

Padarėte klaidą? Mes jumis pasirūpinsime.

 

 1. Jei norite grąžinti prekę, jums reikia susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo centru: 
 2. Žinutėje nurodykite užsakymo numerį (jei jo nežinote, parašykite, kad jo neturite ir mes paprašysime iš Jūsų alternatyvių duomenų), produktus, kuriuos norite grąžinti, ir, jei užsisakėte kaip neregistruotas vartotojas, paminėkite ir tai.
 3. Atsakymą paprastai gausite per 24 valandas, tačiau užimtais laikotarpiais atsakymas gali užtrukti iki 48 valandų.
 4. Jei visi suteikti duomenys yra teisingi, į savo el. paštą gausite grąžinimo formą, kuri turės būti pridėta prie jūsų siuntos. Patikrinkite, ar ji užpildyta teisingai, atsispausdinkite ją ir įdėkite į siuntinio vidų kartu su produktais.
 5. Taip pat jums bus atsiųsta nuoroda, kurioje sukursite grąžinimo etiketę (šią etiketę turite klijuoti ant pačios siuntinio pakuotės). Formą galima užpildyti tik vieną kartą, todėl skirkite jai pakankamai laiko ir neskubėkite. Jei uždarysite šį puslapį, jis nebeveiks ir turėsite prašyti naujos nuorodos.
 6. Užpildę formą, gausite grąžinimo etiketę, kurią reikia klijuoti ant grąžinamos pakuotės.
 7. Po etiketės sukūrimo, palaukite mažiausiai 16 valandų ir tada nuneškite paketą į artimiausią siuntimo punktą.
 8. Nepamirškite paprašyti čekio ar patvirtinimo, kad siuntinys buvo priimtas.
 9. Po to, kai paketas bus pristatytas į mūsų sandėlį, pinigai jums bus grąžinti į sąskaitą, iš kurios sumokėjote. Pinigų grąžinimas paprastai trunka 3-5 darbo dienas.
 10. Nesiųskite paketo paprastu paštu, nebent to aiškiai prašome.

Mūsų prekių grąžinimo politika yra labai paprasta

Gavę užsakymą, jūs turite patikrinti siuntinį kiek įmanoma greičiau ir visada prieš pradedant naudoti prekes. Apsiperkant GAVAU.LT puslapyje, jūs turite teisę apsigalvoti ir grąžinti produktus, kurių jums nebereikia. Prekes galite grąžinti per 14 dienų ir tai padaryti yra labai paprasta, tiesiog sekite puslapio viršuje pateiktas grąžinimo instrukcijas.

Visos grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos ir originalioje pakuotėje, kurią gavote pristatymo metu. Nenuimkite etikečių, iki kol neįsitikinote, jog norite prekes pasilikti.

 

 

 • Gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte?

Apgailestaujame, jei per klaidą jums buvo pristatyta ne ta prekė, kurią užsisakėte. Taip nutikus, visada sieksime išspręsti šią problemą kartu su jumis ir kiek įmanoma greičiau.

Tam, kad galėtume grąžinti sumokėtą sumą ar pakeisti prekę kita, jūs turite grąžinti gautą prekę tokioje pačioje būklėje, kokioje ją gavote, per 14 dienų nuo jos gavimo dienos.

 

 • Gavote pažeistą ar defektą turinčią prekę?

Labai atsiprašome, jei gavote prekę, kuri yra pažeista ar turi defektą. Suprantame, kaip kėblu tai gali būti, todėl sieksime išspręsti šią problemą kiek įmanoma greičiau.

Jei manote, kad prekė turi defektą, susisiekite su mumis. Jūs turėsite pateikti mums daugiau informacijos apie įtariamą defektą ir mes patarsime, ką daryti toliau.

 

 • Negavote prekės?

 Apgaileistaujame, jei jūs negavote savo prekės. Susisiekite su mumis ir mes visuomet sieksime kuo greičiau išspręsti šią problemą.

Tam, kad grąžintume sumokėtą sumą ar pakeistume prekę kita, jūs turite mums pranešti, jog negavote užsakytos prekės per 21 dieną nuo tos dienos, kai sulaukėte laiško, teigiančio, jog prekė buvo išsiųsta.

 

Tolimesni mūsų veiksmai

Visos atgautos prekės yra patikrinamos mūsų prekių grąžinimo skyriuje.

Jei turite teisę pinigų grąžinimui, tuomet grąžinsime už prekę sumokėtą sumą. Grąžinimas įprastai įvykdomas per 7 darbo dienas nuo tada, kai gausite mūsų pranešimą, jog grąžinama siunta yra gauta mūsų prekių grąžinimo skyriuje. Vėliausiai mokėjimas bus padarytas per 30 dienų.

Sumokėtą sumą grąžinsime į prekės užsakymo metu nurodytą kredito/debeto kortelę arba naudotą Paypal paskyrą.

 

Pakeistų prekių grąžinimas

Jei jūsų užsakyta prekė turėjo defektą ir mes ją pakeitėme kita, jūs turite teisę atšaukti šį naują savo užsakymą per 7 darbo dienas nuo pakeistos prekės gavimo dienos ir atgauti sumokėtą sumą.

 

Prekių grąžinimo įkainiai

Prašome atkreipti dėmesį, jog šiuo metu prekių grąžinimas Lietuvoje yra mokamas. Jei pirkėjas apsigalvojo ir nori grąžinti prekę, kuri yra nepažeista ir tinkama naudojimui, jis turi sumokėti siuntimo išlaidas.

Mes galime padengti prekės grąžinimo mokestį tuomet, kai:

 

 • mes išsiuntėme jums ne tą prekę, kurią jūs užsisakėte
 • gauta prekė yra pažeista ar turi defektą
 • grąžinate pakeistą prekę, kurios nenorite pasilikti.