ThymusTIDE PLUS 30 kapsulių

 • Kraunamos nuotraukos
  5385
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Į krepšelį 
 •  

  ThymusTIDE PLUS 30 kapsulių

  Daugiakomponentinis peptidinis bioreguliatorius ThymusTIDE PLIUS padeda
  atstatyti ir palaikyti imuninės sistemos darbą ląstelėse, pasižymi imunomoduliuojančiu ir adaptogeniniu poveikiu, normalizuoja užkrūčio liaukos darbą.

   

  Rekomenduojamas :

   

  Astenija, nuovargis; sumažėjus darbingumui, chroniškam nuovargio sindromui (kaip skatinanti   ir stimuliuojanti priemonė psichinei ir fizinei veiklai pagerinti);

   

  Psihoemociniam stresui;

   

  Anoreksijai (apetito netekimas);

   

  Laikotarpiu po sunkių  sekinančių ligų, reabilitacijai po spindulinės ir chemoterapijos ar pan.;

   

  Kaip priedas gydant pirminį ar antrinį imunodeficitą (lėtinės plaučių ligos, profesinės ligos, infekcinių ir virusinių ligų prevencijai ir kt.).

   

  Kaip papildoma priemonė esant lėtinei intoksikacijai;

   

  Apsauga nuo senėjimo.

   

  Vartojimas: Suaugusiems gerti po vieną kapsulę  per dieną 1 mėnesį geriausia 30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką -  nuo 2 iki 3 mėnesių  kaip profilaktinę priemonę esant imuninės sistemos veiklos sutrikimams.

   

  Galimi šalutiniai poveikiai: individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams;  nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų  vartojimo duomenų nėra.

   

  Sudėtis: Peptidinis kompleksas NM (natūralus premiksas , sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš jaunų gyvulių užkrūčio liaukos audinių), L- acetil, Vitaminas A, Sibiro ženšenio (Eleutherococcus senticosus) šaknų ekstraktas, Dikalcio fosfatas, Cinko gliukonatas.

  Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.