Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip užsisakyti
  Prekes galite užsisakyti formuodami savo pirkinių krepšelį ir sekdami nuorodomis. Jeigu turite nuolaidos kodą, jį panaudoti galėsite trečiame užsakymo žingsnyje (bus priminimas užsakymo metu). Taip pat bus pasiūlyta pasirinkti Jums patogiausią siuntimo/pristatymo būdą bei mokėjimo būdą.
  Prekes užsisakyti gali ir registruoti, ir neregistruoti lankytojai. Bet kuriuo atveju mes garantuojame, kad bus išsaugotas visiškas konfidencialumas ir Jūsų asmeniniai bei kontaktiniai duomenys nebus pasiekiami pašaliniams asmenims ir/ar nebus jais dalinamasi, taip pat pažadame neįkyrėti reklaminiais pranešimais.
  Nei prekių, nei siuntimo ir pristatymo kainų, nei atsiskaitymo būdų skirtumų registruotiems ar neregistruotiems lankytojams nėra.
  Jei esate registruotas vartotojas, prisijungęs bet kada galėsite keisti ar taisyti duomenis, pridėti papildomus pristatymo ardesus, rasite pradėtus ir įvykdytus užsakymus. 

  Prekių pristatymo variantai: 
  Prekės siunčiamos Lietuvos paštu į artimiausią pašto skyrių arba per kurjerį gavėjui į namus.
  Pristatymo kaina priklauso nuo siuntimo būdo bei prekės svorio.
  Jums patogų siuntimo būdą galite pasirinkti užsakymo metu.
  Užsakymo metu sistema pati suskaičiuos bendrą užsakomų prekių svorį ir Jūsų pasirinkimui pasiūlys galimus variantus.
  1. Siunčiame Lietuvos paštu tik pirmenybines registruotas siuntas. Siunčiant Lietuvos paštu (Lietuvoje siunta pristatomą į artimiausią Lietuvos pašto skyrių, užsienyje - pagal tos šalies pašto normas), siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią bus siunčiama, todėl gali būti nuo 1,90 € (6,56 Lt) ir daugiau *
  Pristatymo laikas Lietuvoje 2-3 darbo dienos, užsienyje - pristatymo laikas priklauso nuo šalies, į kurią siunčiam, ir gali svyruoti nuo 3 dienų iki 30 ir daugiau) siuntos negavote, parašykite mums, mes patikslinsime, kur šiuo metu yra Jūsų siunta (kadangi siutos registruotos, visada galima jų judėjimą sekti Lietuvos Pašto tinklalapyje).
  2. Siunčiant per kurjerį (paslauga teikiama tik Lietuvoje), siuntos pristatymas kainuos 4,00 € (13,81 Lt) arba 5,50 € (19,00 Lt), jei pageidaujate kurjeriui sumokėti grynais prekių pristatymo metu.
  3. Siuntimas į pasirinktą LP express terminalą kainuoja 3,00 € (10,36 Lt), nėra galimybės sumokėti siuntos paėmimo metu.
  Kurjeris siuntą pristato nurodytu adresu ir įteikia gavėjui į rankas. Pristatymo terminas Lietuvoje 1-3 darbo dienos. SVARBU: užsakydami pristatymą per kurjerį, būtinai patikrinkite, ar teisingai įrašėte telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti; priešingu atveju - siunta bus grąžinta siuntėjui)
  4. DHL wolrdwide expedited - pristatymas visame pasaulyje per 2-7 darbo dienas.
  * * *
  Dauguma prekių išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną po užsakymo patvirtinimo.
  Jeigu užsakote prekes į užsienį (į ne Europos Sąjungos šalis), prašome pasitikrinti tos šalies muitinės įstatymą, ar nedraudžiama parsisiųsti konkrečias prekes, ar jos nebus apmokestinamos muito mokesčiu ir pan.
  ***
  Jeigu turite klasimų, rašykite: gavauinfo@gmail.com arba užpildykite užklausos formą čia

  * Priklauso nuo siuntos svorio ir nuo šalies, į kurią siunčiama siunta. Jeigu siunta sveria daugiau kaip 2 kg, siuntimo kaina į visas šalis gali skirtis, esant neaiškumams, prašome susisiekti su mumis.  

  Mokėjimo būdai

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogų mokėjimo būdą:

  1. Tiesioginis apmokejimas per sistema Paysera (Lietuvos ir daugelio Europos šalių bankai).

  2. Sumokėti grynais prekių pristatymo metu galima tik Lietuvoje ir tik pasirinkus pristatymą per kurjerį.

  Dėmesio: nėra galimybės apmokėti grynais siunčiant Lietuvos Paštu į artimiausią pašto skyrių!

  3. Kreditinėmis ir debetinėmis (visa, mastercard, american express, discover, giropay, express checkout, paypal) kortelėmis per sistemą PayPal. Tai bene patogiausias būdas pirkėjams iš už Lietuvos ribų. (Nemokamai atsidaryti naują sąskaitą galite čia: PayPal ).

  4. Sumoketi banko kortele atsiimant paštomate (tik Lietuvoje). 

  5. Bankinis pavedimas :
  Informacija apmokėjimui pavedimu (užsakant pasirinkus mokėjimo būdą pavedimu, duomenis rasite į el.paštą atsiųsto užsakymo lapo apačioje):
  Gavėjo pavadinimas/Recipient name: Armandas Kempinas
  Banko sąskaita/Bank Account: LT284010051001344409
  Banko pavadinimas/Bank name: DNB bankas
  Banko kodas/Bank code: 40100
  SWIFT: AGBLLT2X