Išorinis odos senėjimas priklauso nuo daugelio faktorių: gyvenimo būdo, patiriamo streso, UV spindulių, mechaninių dirgiklių, klimatinių sąlygų ir jų kaitos, mitybos kokybės ir piknaudžiavimo dietomis, kt. Bėgant metams, oda netenka vandens (dehidratuoja), praranda elastingumą, tampa šerpetota, atsiranda raukšlelių tinklas. Žinome, kad senėjimo procesas yra natūralus ir neišvengiamas, tačiau galime jį pristabdyti revoliucinių kosmetikos produktų su mažos molekulinės masės peptidais dėka.

Mes patikliai naudojame įvairias brangias kosmetikos priemones pasitikėdami užrašais ir pažadais etiketėse, neįtardami, jog dažniausiai tai yra tik reklaminis triukas. Pavyzdžiui, daugelyje priemonių nuo raukšlių svarbi sudedamoji dalis yra kolagenas. Tuo tarpu įvairių Didžiosios Britanijos universitetų mokslininkų tyrimų duomenimis – kolageno molekulės yra per didelės ir negali difunduoti į odą; jos nusėda ant epidermio paviršiaus, o vėliau yra paprasčiausiai nuplaunamos ar nuvalomos…Kita į madą ateinanti naujovė kosmetologijoje – resveratrolis. Tai iš tikrųjų galingas natūralus augalinės kilmės antioksidantas ir imunostimuliatorius, bet tik naudojant į vidų. Naudojant išoriškai, resveratrolis, kaip įrodo bandymai, efekto neduoda.

NPCRIZ mokslininkai sukūrė seriją puikios į giliuosius odos sluoksnius patenkančios ląstelinės kosmetikos su peptidais. Peptidai pasižymi unikalia savybe: jie lengvai praeina pro odos raginį sluoksnį į dermą iki gyvų ląstelių ir kapiliarų. Odos audinių atstatymas vyksta iš vidaus, oda ilgai išlaiko jauną išvaizdą. Be to, svarbu tai, jog prie peptidinės kosmetikos nepriprantama; nustojus ją naudoti – tiesiog vyks natūralus, fiziologinis odos senėjimas.

Peptidinės kosmetikos Kompliment ir Reviline pagrindinės veikliosios medžiagos yra peptidai. Naudojant priemones su peptidais, stimuliuojamos odos ląstelės, odos kraujotaka ir mikrocirkuliacija, kolageno – elastino, sudarančių odos “karkasą”, sintezė. Tai pastebimai lygina ir patempia (liftinguoja) odą, gerina jos drėkinimą, tekstūrą ir spalvą. Be peptidų komleksų Reviline ir Kompliment linijų produktų sudėtyje yra daug kitų aktyvių augalinių bei mineralinių komponentų.

Be abejo, gerai išvaizdai nepakanka naudoti vien kremus – reikia maitinti organizmą iš vidaus, retkarčiais naudoti skirtingus peptidinių bioreguliatorių kompleksus (skystuosius peptidų kompleksus, citomaksus, citogenus). Be to, dar vienas svarbus faktorius – cukrus. Cukraus skaidymas vadinamas glikolize – tai procesas, vykstantis visame kūne ir odoje, kurio metu surišami ir tokie baltymai, kaip kolagenas ir elastinas, jo pasekmė – oda praranda tonusą, sudrimba, atrodo sena. Todėl stenkitės sumažinti vartojamo cukraus kiekį ir kasdien rūpinkitės savo oda!