0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Top5

Top5

PDFSpausdinti
Peptidai MyRealWay feed

Daugiakomponentiniai  “My Real Way” peptidiniai kompleksai - šiuolaikiški, veiksmingi naujos kartos preparatai skirti profilaktikai, sveikatinimuisi ir organizmo atjauninimui.

"3 + 1" - tai trys maistinių medžiagų grupės vienoje augalinėje kapsulėje:

I grupė- bazinis komponentas visų preparatų yra  fiziologiškai aktyvių mažos molekulinės masės gyvulinės kilmės peptidų kompleksas. Tai natūralus naujos kartos peptidai, praėję papildomą valymo-gryninimo procesą pagal naujausias technologijas. Kad šie išgryninti peptidai  neprarastų savo savybių, mūsų daugiakomponenčiai peptidiniai kompleksai yra fasuojami į specialias augalinės kilmės kapsules, kurios išsaugo unikalias naujos kartos peptidų savybes. Kiekvienas peptidinis kompleksas turi savo serijos numerį, kur pirmoji raidė "N" reiškia natūralios kilmės (Natūralus), o antroji raidė premikso numerį. Premiksas -  tai peptidų kompleksas  parinktas konkrečiam organui. Peptidinės grandinės, sudarytos iš 2-5 amino rūgščių. Molekulinė peptidų masė, kinta nuo 280.34 (g / mol), iki 588.55 (g / mol) priklausomai nuo premikso.

II grupė- specialiai atrinkti vaistinių augalų ekstraktai, skirti ląstelių metabolizmo aktyvinimui;

III grupė- mitybos struktūros korektoriai. Organizmui  kas dieną   gyvybiškai reikalingi:  vitaminai , mikro ir makro elementai, pasižymintis stipriu biostimuliuojanciu poveikiu ląstelėms.

Speciali kapsulė - “My Real Way”preparatai fasuojami į augalinės kilmės kapsules, pagamintas iš hipromeliozės. Hipromeliozė atspari amino rūgščių poveikiui ir ištirpsta lėčiau. Dėka to,  maistinės medžiagos  palaipsniui ir tolygiau patenka į audinių ląsteles  praeidamos visą virškinimo traktą .

Subalansuota daugiakomponentė sudėtis  su vienas kito poveikį stiprinančiomis maistinėmis medžiagomis išfasuotomis į augalinės kilmės kapsules , kiekvieną “My Real Way” kompleksą daro "auksiniu" dėl savo naudingų savybių ir veiksmingumo.

Tapkite MyRealWay partneriu: http://myrealway.com/partner-registration&partner_id=0000107http://myrealway.com/partner-registration&partner_id=0000107


Rodoma 1 - 18 iš 23

BoneTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
CardioTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
DetoxiTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
DuodenumTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
FlatuTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
HearTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
ImmuneTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
JointsTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
KidneyTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
MemoryTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
MenoTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
NervesTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
PancreaTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
ProstaTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
ThymusTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)
ThyroidTIDE PLUS 30 kapsulių
 
(0)

Rodoma 1 - 18 iš 23