0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Top5

Top5

PDFSpausdinti
Kompliment feed

Kompliment

Intensyviai odos priežiūrai buvo sukurta kremų KOMPLIMENT serija. Jų efektyvumas, kaip gydomosios kosmetinės priemonės, patvirtintas testais, kuriuos atliko gerai žinomos dermatologinės Sankt-Peterburgo ir Maskvos klinikos.

Kremų KOMPLIMENT sudėtis pasižymi didele koncentracija fiziologiškai aktyvių peptidų, kurie tikslingai veikia skirtingas odos ląsteles. Fiziologiškai aktyvūs komponentai kremuose yra trumpieji peptidai, išskirti iš gyvulių audinių. Peptidai pajėgūs atstatyti metabolizmą odos ląstelėse ir palaikyti jį optimalų. Peptidų veikimo efektyvumą įrodė daugybė eksperimentinių tyrimų. Peptidai, kurie įeina į kremų KOMPLIMENT sudėtį, yra tokie maži, kad prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius. Peptidai susideda iš unikalios grandinėlės amino rūgščių, kurios atlieka „informacijos nešėjų" vaidmenį: patekdami į odos ląsteles, priklausomai nuo individualių organizmo savybių, peptidai stimuliuoja būtino kiekio aktyvių medžiagų sintezę. Jie perduoda ląstelėms informaciją ir stimuliuoja savireguliacijos procesus, kurie susilpnėja žmogui senstant ir agresyviai veikiant išoriniams faktoriams.

Dėl savo unikalios sudėties kremai KOMPLIMENT yra labai efektyvūs: natūralūs komponentai, esantys kremo pagrindo sudėtyje, tokie, kaip alyvų aliejus, užtikrina aktyvių medžiagų prasiskverbimą iki reikiamų odos sluoksnių.

kosmetika su peptidais

Rekomenduojama KOMPLIMENT serijos kremų vartojimo schema maksimaliam ilgalaikiui efektui pasiekti:

Pirmas mėnesis: Kompliment atstatantysis dienai (po makiažu) + Kompliment stiprinantysis nakčiai.

Antras mėnesis: Kompliment regenuojantysis dienai (po makiažu) + Kompliment intensyvusis nakčiai.
Rodoma 1 - 4 iš 4

Rodoma 1 - 4 iš 4