Prekės siunčiamos Lietuvos paštu į artimiausią pašto skyrių arba per kurjerį gavėjui į namus.

Pristatymo kaina priklauso nuo siuntimo būdo bei prekės svorio.

Jums patogų siuntimo būdą galite pasirinkti užsakymo metu.

Užsakymo metu sistema pati suskaičiuos bendrą užsakomų prekių svorį ir Jūsų pasirinkimui pasiūlys galimus variantus.

1. Siunčiame Lietuvos paštu tik pirmenybines registruotas siuntas. Siunčiant Lietuvos paštu (Lietuvoje siunta pristatomą į artimiausią Lietuvos pašto skyrių, užsienyje - pagal tos šalies pašto normas), siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią bus siunčiama, todėl gali būti nuo 1,90 €  (6,56 Lt) ir daugiau *

Pristatymo laikas Lietuvoje 2-3 darbo dienos, užsienyje - pristatymo laikas priklauso nuo šalies, į kurią siunčiam, ir gali svyruoti nuo 3 dienų iki 30 ir daugiau) siuntos negavote, parašykite mums, mes patikslinsime, kur šiuo metu yra Jūsų siunta (kadangi siutos registruotos, visada galima jų judėjimą sekti Lietuvos Pašto tinklalapyje).

2. Siunčiant per kurjerį (paslauga teikiama tik Lietuvoje), siuntos pristatymas kainuos 4,00 €  (13,81 Lt) arba 5,50 €  (19,00 Lt), jei pageidaujate kurjeriui sumokėti grynais prekių pristatymo metu.

3. Siuntimas į pasirinktą LP express terminalą kainuoja 3,00 €  (10,36 Lt), nėra galimybės sumokėti siuntos paėmimo metu.

Kurjeris siuntą pristato nurodytu adresu ir įteikia gavėjui į rankas. Pristatymo terminas Lietuvoje 1-3 darbo dienos. SVARBU: užsakydami pristatymą per kurjerį, būtinai patikrinkite, ar teisingai įrašėte telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti; priešingu atveju - siunta bus grąžinta siuntėjui)

4. DHL wolrdwide expedited - pristatymas visame pasaulyje per 2-7 darbo dienas.

* * *

Dauguma prekių išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną po užsakymo patvirtinimo.

Jeigu užsakote prekes į užsienį (į ne Europos Sąjungos šalis), prašome pasitikrinti tos šalies muitinės įstatymą, ar nedraudžiama parsisiųsti konkrečias prekes, ar jos nebus apmokestinamos muito mokesčiu ir pan.

***

Jeigu turite klasimų, rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba užpildykite užklausos formą čia

 

* Priklauso nuo siuntos svorio ir nuo šalies, į kurią siunčiama siunta. Jeigu siunta sveria daugiau kaip 2 kg, siuntimo kaina į visas šalis gali skirtis, esant neaiškumams, prašome susisiekti su mumis.