Prekes galite užsisakyti formuodami savo pirkinių krepšelį ir sekdami nuorodomis. Jeigu turite nuolaidos kodą, jį panaudoti galėsite trečiame užsakymo žingsnyje (bus priminimas užsakymo metu). Taip pat bus pasiūlyta pasirinkti Jums patogiausią siuntimo/pristatymo būdą bei mokėjimo būdą.

Prekes užsisakyti gali ir registruoti, ir neregistruoti lankytojai. Bet kuriuo atveju mes garantuojame, kad bus išsaugotas visiškas konfidencialumas ir Jūsų asmeniniai bei kontaktiniai duomenys nebus pasiekiami pašaliniams asmenims ir/ar nebus jais dalinamasi, taip pat pažadame neįkyrėti reklaminiais pranešimais.

Nei prekių, nei siuntimo ir pristatymo kainų, nei atsiskaitymo būdų skirtumų registruotiems ar neregistruotiems lankytojams nėra.

Jei esate registruotas vartotojas, prisijungęs bet kada galėsite keisti ar taisyti duomenis,  pridėti papildomus pristatymo ardesus, rasite pradėtus ir įvykdytus užsakymus. Taip pat galėsite formuoti pageidaujamų prekių sąrašus ir sekti kainų pasikeitimus, kaupti lojalumo taškus (bonusus) ir jais apmokėti dalį prekių kainų sumos.

Lojalumo taškų skaičiavimas: šiuo metu už visas prekes priskaičiuojama po 3% prekės kainos (pvz., jei pirkta prekė kainavo 100 €, tai bus priskaičiuoti 3 taškai), lojalumo taškai asmeninėje sąskaitoje atsiranda, kai užsakymo statusas pasikeičia į "patvirtintas".  1 lojalumo taško vertė lygi 1 €. Sukauptus taškus galima panaudoti bet kurio kito užsakymo metu ir jais apmokėti iki 50% užsakomų prekių kainos.

Galimi pristatymo būdai

Galimi atsiskaitymo už prekes būdai

Jeigu neturite galimybės užsisakyti internetu, jei kyla klausimų ar keblumų, rašykite mums: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

arba skambinkite: +370 620 33077