Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogų mokėjimo būdą:

1. Bankinis pavedimas (naudojantis elektronine bankininkyste arba darant pavedimą banke).

Informacija apmokėjimui pavedimu (užsakant pasirinkus mokėjimo būdą pavedimu, duomenis rasite į el.paštą atsiųsto užsakymo lapo apačioje):

Gavėjo pavadinimas/Recipient name: Armandas Kempinas
Banko sąskaita/Bank Account: LT284010051001344409
Banko pavadinimas/Bank name: DNB bankas
Banko kodas/Bank code: 40100
SWIFT:  AGBLLT2X

Pavedimo paskirtis: įrašykite užsakymo numerį

2. Sumokėti grynais prekių pristatymo metu galima tik Lietuvoje ir tik pasirinkus pristatymą per kurjerį.

Dėmesio: nėra galimybės apmokėti grynais siunčiant Lietuvos Paštu į artimiausią pašto skyrių!

3. Kreditinėmis ir debetinėmis (visa, mastercard, american express, discover, giropay, express checkout, paypal) kortelėmis per sistemą PayPal. Tai bene patogiausias būdas pirkėjams iš už Lietuvos ribų. (Nemokamai atsidaryti naują sąskaitą galite čia: PayPal ).

4. Sumoketi banko kortele atsiimant paštomate.

* * *

Jeigu turite nuolaidos kodą, jį panaudoti galėsite trečiame užsakymo žingsnyje (bus priminimas užsakymo metu). Taip pat bus pasiūlyta pasirinkti Jums patogiausią siuntimo/pristatymo būdą bei mokėjimo būdą.

Registruoti vartotojai dalį pekių kainos gali apmokėti sukauptais lojalumo taškais: šiuo metu už visas prekes priskaičiuojama po 3% prekės kainos (jei pirkta prekė kainavo 100 Lt, tai bus priskaičiuoti 3 taškai), lojalumo taškai asmeninėje sąskaitoje atsiranda, kai užsakymo statusas pasikeičia į "išsiųstas".  1 lojalumo taško vertė lygi 1 Lt. Sukauptus taškus galima panaudoti bet kurio kito užsakymo metu (trečiame užsakymo žingsnyje į atitinkamą lengelį įrašius visą arba norimą panaudoti turimų lojalumo taškų skaičių) ir jais apmokėti iki 50% užsakomų prekių kainos.

Nei prekių, nei siuntimo ir pristatymo kainų, nei atsiskaitymo būdų skirtumų registruotiems ar neregistruotiems lankytojams nėra.